طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - جمعه ۱٢ اسفند ۱۳٩٠

امروز در سایت سازمان حفاظت محیط زیست کشور آمده است که:

خرید و فروش لاک پشت، سمندر، مار و ماهی قرمز ممنوع است خرید و فروش لاک پشت، سمندر، مار و ماهی قرمز ممنوع است. راستش خیابان ها و در مراکز خرید که پر از ماهی های قرمز است حالا با لاک پشت و موارد دیگر من کاری نداشته ام شاید آن ها هم بوده که به چشم من نخورده است.

به گزارش روابط عمومی حفاظت استان قزوین، معاون محیط طبیعی محیط زیست استان قزوین گفت: با عنایت به فرارسیدن سال نو و رونق خرید و فروش از مراکز تجاری و سایر نقاط شهر با توجه به تجربیات سال های گذشته در ارتباط با عرضه جانوران وحشی خصوصا حیواناتی نظیر لاک پشت، سمندر، مار و ماهی قرمز در مقدار وسیع توسط افراد فرصت طلب، به اطلاع می رساند هر گونه خرید و فروش، حمل ، عرضه و نگهداری گونه های مذکور از طرف سازمان محیط زیست کشور ممنوع اعلام شده است.
 
 عبدالحسین مظفری تصریح کرد: این کونه فعالیت ها خلاف قوانین و مقررات محیط زیست بوده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.
حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :