طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - سه‌شنبه ٢٧ دی ۱۳٩٠

وبسایت جدیدی برای اطلاع رسانی در مورد مباحث و گفتمان های مکانیزم توسعه پاک راه اندازی شد. در این وبسایت کلیه اطلاعات مربوط به این مکانیزم از قبیل گفتگوها، اعضا پانل ها، نشست ها، مباحث مطبوعاتی و اظهار نظرهای واصله در اختیار عموم قرار گرفته است. هیات اجرایی مکانیزم توسعه پاک این وبسایت را راه اندازی نموده و آن ها تمایل دارند تجارب کسب شده را با هدف بهبود و اصلاح مکانیزم توسعه پاک در بوته ارزیابی قرار دهند. آدرس سایت هم عبارتست از: http://www.cdmpolicydialogue.org/

A new website has been launched to house information and materials related to the CDM policy dialogue. The site contains information on the dialogue, panel members, meetings, press and input received. Initiated by the CDM Executive Board, this effort aims to examine lessons learned thus far, and recommend how to improve the CDM for the future.

The new website can be seen below:

http://www.cdmpolicydialogue.org/


حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :