طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - دوشنبه ۱٦ آبان ۱۳٩٠

به نقل از سایت سازمان حفاظت محیط زیست. راستش من از این طرح خبری ندارم انشاالله که طرح عملیاتی، پائین به بالا، مشارکتی، جامع نگر و غیرمتمرکز با حضور کلیه دست اندرکاران از جمله مردم محلی و سمن ها تهیه شده است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در حاشیه سفر به استان لرستان از تدوین طرح جامع حفاظت از جنگل ها و جلوگیری از آتش سوزی خبر داد و اظهار داشت: این طرح توسط سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان جنگل ها و مراتع کشور و سازمان مدیریت بحران تهیه شده است. وی به روند تصویب این طرح اشاره کرد و گفت: این طرح قبلا به مجلس داده شده بود که مرکز پژوهش های مجلس آن را تایید و به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای در نظر گرفتن اعتبارات مورد نیاز تحویل داده است.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور اظهار داشت: متاسفانه در سال 90 نتوانستیم توفیقات جدی در این خصوص داشته باشیم و فقط برخی از تجهیزات تخصصی مصوب شده مربوط به طرح را خریداری کردیم.
وی اظهار امیدواری کرد که این طرح در سال 91 بتواند توفیقات جدی تری را داشته باشد.محمدی زاده بیان داشت: این طرح به تایید کمیسیون زیر بنایی دولت نیز رسیده است و امیدواریم که به عنوان ساختاری برای محافظت از جنگل ها باتجهیزات مناسب مثل بالگرد اجرایی شود. 

حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :