طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - چهارشنبه ۸ تیر ۱۳٩٠

سازمان ملل متحد برای این که برای پستی مثل آبدارچی تا مدیر کل فلان آژانسش فردی رو جذب کنه اول یک شرح خدمات می نویسه بعد اونو یک تیم بررسی می کنن و بعد از حک و اصلاح. آخرش اون آگهی رو در قسمت فرصت های شغلی(vacancies) سازمان ملل میزارن. حال اگر اون پست مربوط به یک کشور خاص باشه علاوه بر سایت سازمان ملل، روی سایت کشوری سازمان ملل مثلن سایت دفتر سازمان ملل تو ایران (http://www.un.org.ir/) میزارن. علاوه بر این ها تو روزنامه های کثیرالانتشار هم چاپ میشه و یک فرجه زمانی براش میزارن.

سر آخر بعد از تموم شدن فرجه زمانی، شروع به بررسی اولیه و بعد مصاحبه می کنن تا بهترین فرد انتخاب بشه. ظاهرن اگه فرد مناسب رو نتونن پیدا کنن این پروسه تکرار می شه.

می خواستم ببینم کجای این روند ایراد داره که مدیران دفاتر تخصصی دستگاه های غیر سیاسی  ما (مثلن سازمان های زیست محیطی) جور دیگه ای انتخاب می شن که آخرش هم کاری نمی تونن بکنن چون تا یه چیزایی یاد بگیرن نوبت اتوبوس بعدیه.

حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :