طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - جمعه ٢۳ خرداد ۱۳٩۳

امروز ایمیلی دریافت کردم با عنوان "FARSI1 Newsletter June 2014 / خبرنامه فارسی۱ ویژه خرداد ۱۳۹۳" با توجه به این که حداقل عضو خبرنامه این شبکه تلویزیونی نبودم، فکر کردم هرزنامه می باشد بالاخره وسوسه شدم و ایمیل را باز کردم. در آن به چند موضوع شامل سریال های جدید و غیره پرداخته شده بود اما یک موردی هم در آن بود که نظرم را به خود جلب کرد که تصویرش را می بینید. " سرو نو"


سـرو نـو مجموعه اى است با نـگاه متـفاوت دربـاره مـسائل روز محیــط زیست ایـران که مـى کوشـد با بیـان مشکـلات زیـست محیطـى ، مـحلى باشـد بـراى گفتـگو در زمینه محیط زیست. با گذشت ماه ها از شروع کمپین، هم اکنون سرونو، بامشارکت و پیشنهادات مردم درباره مسائل روز محیط زیست ایران، سـهمی مشترک بین همگان شده است. برای تماشای ویدیوها به یوتیوب فارسی۱ مراجعه کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=fwLxBfaN3BU&list=PLgl-HvhmTmKB9VgbYfI-e9NjMO-lEpeZR

بدون شرح

حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :