طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - سه‌شنبه ٧ تیر ۱۳٩٠

اگه تا دو سه سال پیش ما تهرون نشین ها نمی دونستیم گرد و غبار چیه. حالا دیگه اگه نیاد و ما رو تعطیل نکنه عجیبه. بدبختی اینه که با این وضعیت که پیش می ره دیگه تعطیلی ها زیاد داره می شه و اون وقت دولت قید تعطیل کردن را می زنه و تازه می شیم مثل اون هم میهنان جنوبی که باید گرد و غبار و تحمل می کردن و صداشون هم به جایی نمی رسید.

ظاهرن به نظر نمی آد که سازمان محیط زیست که در سطح ملی به عنوان مرجع ملی مدیریت این بلیه شناخته شده و سازمان جنگلها هم که سازمان تخصصی مدیریت منابع طبیعی است بتونن کاری برای تقلیل اثرات اون کنن. اما خوشبختانه یک راهکار جدید کشف کردن و اون استفاده از ماسک و فیلتره.

حالا بهتر دیدم اطلاع رسونی کنم تا یک وقت همگن هایی مثل من که کارمند دولتن و توان خرید کالا از بازار آزاد و سیاه را ندارن از همین الان به فکر این باشن که کمتر یارانه را خرج کنن و یک قدری هم برای خرید ماسک کنار بذارن. فیلتر هم که اصلن برای ما کارمندا نیست.

حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :