طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - چهارشنبه ٢٥ دی ۱۳٩٢

به نقل از سایت سازمان جنگلها: به دعوت مهندس مقدسی رئیس شورای عالی سازمان جنگلها، جلسه هم اندیشی بین پیشکسوتان  سازمان  با رییس  سال های  نه چندان دور منابع طبیعی که اکنون استاندار استان مازندران است شکل بگیرد.

آقای فلاح که اکنون استاندار استان مازندران است، تمام هم و غم خود را مصروف مشکلات مردم  منطقه ساخته است اما بزرگترین دل مشغولی او حل  مسایل و مشکلات زیست محیطی مردم استان است. به طوری که صراحتاً عنوان کرد: مازندران شدیداً مشکل زباله دارد و شیرابه زباله های رها شده در جنگل دمار درختان را درآورده و آب های زیرزمینی استان را شدیداً با مشکل مواجه ساخته است .


استاندارحال حاضر مازندران صراحتاً اعلام کرده است اگر بتوانم تو این مدت خدمتم مشکل زباله های استان را در قالب کمپوست و بازیافت حل کنم انگار خداوند به بنده مدال افتخار داده است.
دکتر فلاح افزود:  زباله سیمای استان را زشت کرده است وقتی برای اولین بار با خبرنگاری به دل جنگل های استان رفتم و آن صحنه های وحشتناک را دیدم هیچ جای حرف نداشتم و به خبرنگار گفتم هرچه دلت می خواهد بگو و بنویس چون حق می گویی.

حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :