طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - دوشنبه ٢ دی ۱۳٩٢
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست (پام)، سازمان منطقه ای حفاظت از محیط زیست دریایی(راپمی) به مناسبت روز محیط زیست منطقه (24 آوریل 2014 برابر با 4 اردیبهشت1393) اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی و مقاله نویسی کرده است. 
دانش آموزان 8 تا 18 سال در مسابقه نقاشی و دانش آموزان 13 تا 18 ساله می توانند در مسابقه مقاله نویسی شرکت کنند .
این گزارش می افزاید: نقاشی ها و مقالات باید منحصرا" در ارتباط با اقتصاد سبز و محیط زیست دریایی منطقه خلیج فارس و دریای عمان تهیه و متن مقالات به همراه تصاویر مربوط به آنها اعم از عکس یا نقاشی حداکثر در 5 صفحه تهیه شود.

نقاشی ها باید در کاغذ A3و با ماژیک,آبرنگ یا مداد شمعی یا ترکیبی از اینها تهیه شوند و نقاشی هائی که با مداد رنگی کشیده شده باشند قابل قبول نیستند.
 
مقالات و نقاشی های ارسالی پس از جمع آوری به دفترمنطقه ای راپمی ارسال و آن دفتر اقدام به داوری و معرفی بهترین آثار می نماید که معاونت دریایی سازمان حفاظت محیط زیست نتایج را از طریق رسانه های گروهی بعد از تاریخ 4 اردیبهشت 1393 اعلام می کند.
 
گفتنی است، آثار برگزیده مسابقه نقاشی در مراسم جشن روز محیط زیست منطقه در نمایشگاهی ارائه  خواهد شد و مقالات برگزیده در قالب کتابی به چاپ خواهد رسید و در بین کشورهای منطقه توزیع می شود.
 
علاقمندان آثار خود را حداکثر تا تاریخ  30/11/1392به نشانی بزرگراه شهید حکیم-پارک طبیعت پردیسان- سازمان حفاظت محیط زیست – معاونت محیط زیست دریائی ارسال کنند.
حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :