طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - جمعه ٢٩ آذر ۱۳٩٢

رئیس‌جمهور با صدور حکمی مهندس محمود حجتی، را به عنوان رئیس "کارگروه ملی بیابان زدایی" منصوب کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، در حکمی مهندس محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی را به عنوان رئیس کارگروه ملی بیابان زدایی منصوب کرد.متن دکتر روحانی بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس محمود حجتی

در اجرای بند (۱) ماده (۲) آیین نامه تشکیل کارگروه ملی بیابان زدایی مصوب ۱۳۸۹/۶/۶هیأت وزیران، به موجب این حکم جناب عالی را به عنوان رییس کارگروه ملی بیابان زدایی منصوب می‌نمایم. شایسته است ضمن تشکیل کارگروه های تخصصی و مشارکت مؤثر با کنوانسیون مقابله با بیابان زدایی ملل متحد، در امر تعدیل اثر خشکسالی در سطح ملی و منطقه ای، نتایج اقدامات انجام شده در اجرای تعهدات و اقدامات برای بیابان زدایی دستگاه های عضو را در پایان هر سال برای اینجانب گزارش نمایید. بدیهی است کلیه دستگاه های ذیربط نیز همکاری لازم را در این امر خطیر معمول خواهند داشت.
توفیق جناب عالی و سایر اعضای محترم را در انجام وظایف محوله، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
                                                      حسن روحانی - رییس جمهوری اسلامی ایران
حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :