طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - دوشنبه ٦ تیر ۱۳٩٠

انجمن مرتعداری ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با همکاری سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری ، موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور و دانشکده های منابع طبیعی در نظر دارد پنجمین همایش ملی مرتع و مرتعداری را در تاریخ 26 لغایت 28 اردیبهشت ماه 1391 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برگزار نماید. بدین منظور از کلیه اساتید، محققان، کارشناسان و مسئولین اجرایی و دانشجویان دعوت بعمل می آید  تا ضمن ثبت نام در این همایش خلاصه مقالات خود را در ارتباط با محورهای همایش حداکثر تا پایان وقت اداری روزدهم شهریور ماه سال 1390 به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. محورهای همایش عبارتند از:

-کارکردها و خدمات اکوسیستم های مرتعی،

- اکولوژی مرتع،

- مسائل اقتصادی و اجتماعی مرتع،

- پایش مرتع،

- اندازه گیری و ارزیابی مرتع

- مدیریت مرتع

- احیاء مرتع

 هزینه شرکت در همایش برای افراد به صورت آزاد 750000 ریال، ارائه دهندگان مقاله 500000 ریال ودانشجویان 200000  ریال می باشد. (هزینه حضور در همایش شامل: ثبت نام، بسته همایش به همراه یک جلد چکیده مقالات همایش، اسکان، غذا و پذیرایی می باشد).

(در ضمن به اعضای انجمن مرتعداری ایران 20% تخفیف داده خواهد شد.

فرمت مقالات ارسالی و شماره حساب جهت واریز وجه ثبت نام در سایت همایش موجود می باشد.

 دبیرخانه انجمن: کرج-دانشکده منابع طبیعی-ساختمان مدیریت-طبقه سوم-انجمن مرتعداری ایران

تلفکس :2236335-  0261پست الکترونیک: Iransrm2011@gmail.com

وب سایت انجمن:

     www.iransrm.ir

 

حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :