طبیعت امروز Today's Nature
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین بدری پور - جمعه ۳ آبان ۱۳٩٢

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست به نقل از  ایسنا، دکتر ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کاهش آلودگی شهر تهران، در عالی‌ترین سطح مورد توجه ماست، گفت: هفته آینده با حضور وزرای مربوطه و همچنین شهرداری تهران و دیگر مسئولان مربوطه جلسه‌ای در ارتباط با آلودگی تهران و تلاش برای کاهش آن برگزار خواهیم کرد.

 

هفته آینده با حضور وزرای مربوطه و همچنین شهرداری تهران و دیگر مسئولان مربوطه جلسه‌ای در ارتباط با آلودگی تهران و تلاش برای کاهش آن برگزار خواهیم کرد
 
ابتکار همچنین با بیان اینکه 7 شهر ایران به عنوان شهرهای آلوده محسوب می‌شوند، گفت: برنامه‌هایی برای کاهش آلودگی این شهرها داریم.
وی افزود: در سال‌های گذشته برنامه‌هایی برای کاهش آلودگی این شهرها وجود داشت که متاسفانه همه برنامه‌ها متوقف شده بود و ما در تلاش هستیم که این برنامه‌ها را دنبال کنیم.
 
وی همچنین به نقش و مشارکت مردم در راستای کاهش آلودگی اشاره کرد و بر اهمیت استفاده شهروندان از حمل‌ونقل‌های عمومی به منظور کاهش آلودگی تاکید کرد.
 
ابتکار همچنین به اهمیت حفظ تنوع زیستی در سطح کشور نیز تاکید کرد و در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت یوزپلنگ آسیایی در کشور نیز گفت: پیگیر وضعیت یوزپلنگ آسیایی هستیم.
 
وی گفت:‌سیاست‌گذاری‌های مربوطه در بخش حیات وحش و تنوع زیستی را دنبال می‌کنیم. 
حسین بدری پور
من بیش از یک دهه سابقه کار در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور را دارم و در حال حاضر هم در مقطع دکترای منابع طبیعی تحصیل می نمایم. هدف از راه اندازی این وبلاگ اطلاع رسانی در خصوص مباحث روز منابع طبیعی و محیط زیست از قبیل همایش ها، پروژه ها و طرح های مرتبط در سطح ملی و بین المللی می باشد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :